INDYWIDUALNE WYCENY

Ilości hurtowej

Chcesz kupić większe ilości sprzętu?
Zapytaj o indywidualną wycenę!

Skontaktuj się!

SZYBKA WYSYŁKA

W 24 GODZINY

ZOBACZ CENY!

Opcje przeglądania
Producent

To doskonały oręż w walce z wysokimi temperaturami – zarówno z letnim upałem, jak i z gorącem w zakładach przemysłowych. Urządzenia te chłodzą i nawilżają powietrze w pomieszczeniach, nie wykorzystując do tego żadnych chemicznych czynników.

Działanie klimatyzerów opiera się na wodzie. Powietrze przechodzi przez mokre filtry, umieszczone w środku urządzenia, pozostawiając na nich zanieczyszczenia, a cieczy oddając swoje ciepło. W ten sposób pomieszczenie wypełnia chłodny, oczyszczony tlen. Dzięki dużej pojemności klimatyzery mogą pracować przez wiele godzin bez konieczności dopełniania zbiornika.

Prezentowane modele są proste w obsłudze, pozwalają na regulowanie trybów pracy, a przemieszczanie nie stanowi problemu dzięki ich optymalnej konstrukcji. Dostępne są klimatyzery wyposażone w pilota do zdalnego sterowania, w funkcję automatycznego czyszczenia czy suszenia filtrów, a także na przykład w jonizator czy wyświetlacz LCD. Urządzenia są ciche, w czasie swojej pracy nie będą więc Państwu przeszkadzać.

Klimatyzer BC 340 MASTER Klimatyzer BC 340 MASTER
Producent: Master
Cena: 10 275,00 zł
szt.
zobacz więcej

Osuszacz BC 340 MASTER

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl