Polecane

 
 

Indywidualne wyceny

Ilości hurtowej

Chcesz kupić większe ilości sprzętu?

Zapytaj o indywidualną wycenę!

Skontaktuj się!

SZYBKA WYSYŁKA

W 24 GODZINY

ZOBACZ CENY!

PRODUCENCI:

Czujniki tlenku węgla i dymu

By zminimalizować ryzyko pożaru, a także by ochronić swoją rodzinę lub pracowników zakładu przed skutkami zaczadzenia, warto sięgnąć po sprawdzone, profesjonalne rozwiązania. Proponujemy Państwu nowoczesne czujniki tlenku węgla i dymu, wykorzystujące najnowsze technologie do wczesnego wykrywania źródeł ognia i do rozpoznawania nawet niewielkiego stężenia tlenku węgla w powietrzu.
System ostrzegania urządzeń opiera się o dwie metody alarmowania w przypadku wykrycia zagrożenia: wykorzystywane są zarówno głośne dźwięki, jak i sygnalizowanie optyczne. Minimalizuje to ryzyko przeoczenia alarmu. Nasze czujniki tlenku węgla i dymu posiadają 5-, 7- lub 10-letnie gwarancje. Do zasilania wykorzystują baterie AA, które łatwo można wymienić, bądź litowe, które nie wymagają ładowania przez cały okres użytkowania. W momencie, w którym urządzenie zacznie się wyczerpywać, powiadomi o tym użytkownika automatycznie. Czujniki posiadają certyfikaty wydawane przez British Standard Institution, są także zgodne z odpowiednimi normami.

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do
Sort according to: ▲ Nazwa produktu | Cena
Czujnik Tlenku Węgla CO-9B Czujnik Tlenku Węgla CO-9B
Cena: 109,99 zł
szt.

Model CO-9B to wysokiej jakości czujnik tlenku węgla (czadu) angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE – światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla. 

Czujnik Tlenku Węgla CO-9D Czujnik Tlenku Węgla CO-9D
Cena: 167,89 zł
szt.

Model CO-9D to wysokiej jakości czujnik tlenku węgla (czadu) angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE- światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla.

Czujnik Tlenku Węgla CO-9X10 Czujnik Tlenku Węgla CO-9X10
Cena: 143,91 zł
szt.

Model CO-9X10 to wysokiej jakości czujnik tlenku węgla (czadu) angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE- światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla.

Czujnik Gazu SAFEHAUS SHG-01 Czujnik Gazu SAFEHAUS SHG-01
Cena: 127,92 zł
szt.

Czujnik SAFEHAUS SHG-01 przeznaczony jest do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego (LNG, metanu). 

Czujnik Dymu ST-625 Czujnik Dymu ST-625
Cena: 80,24 zł
szt.

Model ST-625 to wysokiej jakości czujnik dymu angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE - światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla.


» przeczytaj wszystkie opinie

Sklep jest w trybie podglądu

 

COPYRIGHT Hurtownia-Wentylacyjna 2017  |  WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE  | Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl