Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

By zminimalizować ryzyko pożaru, a także by ochronić swoją rodzinę lub pracowników zakładu przed skutkami zaczadzenia, warto sięgnąć po sprawdzone, profesjonalne rozwiązania. Proponujemy Państwu nowoczesne czujniki tlenku węgla i dymu, wykorzystujące najnowsze technologie do wczesnego wykrywania źródeł ognia i do rozpoznawania nawet niewielkiego stężenia tlenku węgla w powietrzu.

System ostrzegania urządzeń opiera się o dwie metody alarmowania w przypadku wykrycia zagrożenia: wykorzystywane są zarówno głośne dźwięki, jak i sygnalizowanie optyczne. Minimalizuje to ryzyko przeoczenia alarmu. Nasze czujniki tlenku węgla i dymu posiadają 5-, 7- lub 10-letnie gwarancje. Do zasilania wykorzystują baterie AA, które łatwo można wymienić, bądź litowe, które nie wymagają ładowania przez cały okres użytkowania. W momencie, w którym urządzenie zacznie się wyczerpywać, powiadomi o tym użytkownika automatycznie. Czujniki posiadają certyfikaty wydawane przez British Standard Institution, są także zgodne z odpowiednimi normami.

Czujnik Tlenku Węgla CO-9B Czujnik Tlenku Węgla CO-9B
Producent: FireAngel
Cena: 109,99 zł
szt.
zobacz więcej

Model CO-9B to wysokiej jakości czujnik tlenku węgla (czadu) angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE – światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla. 

Czujnik Tlenku Węgla CO-9D Czujnik Tlenku Węgla CO-9D
Producent: FireAngel
Cena: 167,89 zł
szt.
zobacz więcej

Model CO-9D to wysokiej jakości czujnik tlenku węgla (czadu) angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE- światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla.

Czujnik Tlenku Węgla CO-9X10 Czujnik Tlenku Węgla CO-9X10
Producent: FireAngel
Cena: 143,91 zł
szt.
zobacz więcej

Model CO-9X10 to wysokiej jakości czujnik tlenku węgla (czadu) angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE- światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla.

Czujnik Gazu SAFEHAUS SHG-01 Czujnik Gazu SAFEHAUS SHG-01
Producent: FireAngel
Cena: 127,92 zł
szt.
zobacz więcej

Czujnik SAFEHAUS SHG-01 przeznaczony jest do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego (LNG, metanu). 

Czujnik Dymu ST-625 Czujnik Dymu ST-625
Producent: FireAngel
Cena: 80,24 zł
szt.
zobacz więcej

Model ST-625 to wysokiej jakości czujnik dymu angielskiej marki FIREANGEL, należącej do koncernu SPRUE - światowego lidera w produkcji detektorów dymu i tlenku węgla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl