Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Ecoair DESIGN 100T - wentylator z timerem, fi 100 Ecoair DESIGN 100T - wentylator z timerem, fi 100
Producent: S&P
Cena: 936,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wentylator do wentylacji pomieszczeń małej i średniej kubatury (WC, łazienki, kuchnie, małe pomieszczenia biurowe itp.), szczególnie tam gdzie wentylator powinien być uruchomiony na stałe. Model z opóźnieniem czasowym.

(Pełny opis po kliknięciu w zdjęcie)

Ecoair DESIGN 100H - wentylator z czujnikiem wilgoci i opóźnieniem czasowym, fi 100 Ecoair DESIGN 100H - wentylator z czujnikiem wilgoci i opóźnieniem czasowym, fi 100
Producent: S&P
Cena: 986,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wentylator do wentylacji pomieszczeń małej i średniej kubatury (WC, łazienki, kuchnie, małe pomieszczenia biurowe itp.), szczególnie tam gdzie wentylator powinien być uruchomiony na stałe. Model z czujnikiem wilgoci i opóźnieniem czasowym.

(Pełny opis po kliknięciu w zdjęcie)

Ecoair DESIGN 100M - wentylator z czujnikiem wilgoci, opóźnieniem czasowym i włącznikiem sznurkowym, fi 100 Ecoair DESIGN 100M - wentylator z czujnikiem wilgoci, opóźnieniem czasowym i włącznikiem sznurkowym, fi 100
Producent: S&P
Cena: 1 037,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wentylator do wentylacji pomieszczeń małej i średniej kubatury (WC, łazienki, kuchnie, małe pomieszczenia biurowe itp.), szczególnie tam gdzie wentylator powinien być uruchomiony na stałe. Model z czujnikiem wilgoci, opóźnieniem czasowym i włącznikiem sznurkowym.

(Pełny opis po kliknięciu w zdjęcie)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl