Czas realizacji zamówień

Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany e-mailowo o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.W praktyce dokładamy wszelkich starań, aby

zamówienia wysyłane były tego samego lub następnego dnia roboczego

od momentu otrzymania potwierdzenia zamówienia, bądź przelewu (w przypadku przedpłaty) 

 

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych. Realizację zamówienie rozpoczynamy wówczas po otrzymaniu przelewu.

Płatność przy odbiorze ("pobranie") - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność gotówką - płatność za zamówiony towar podczas odbioru osobistego. Uprzejmie informujemy, że przy zamówieniach składanych poprzez sklep internetowy nie ma możliwości płatności kartą.

 

 

Forma dostawy

PRZESYŁKA KURIERSKA

Pracujemy z kilkoma firmami kurierskimi (GLS, DPD, DHL, UPS). Małe paczki najczęściej wysyłamy GLS, DPD lub DHL, a większe DPD lub DHL. Wszystko zależy od wagi, gabarytów i wartości zamówionego towaru i miejsca nadania. Zazwyczaj dostawa następuje następnego dnia roboczego od dnia nadania.ODBIÓR OSOBISTY

Po wcześniejszym umówieniu istnieje możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym, mieszczącym się pod podanym adresem:

 Hurtownia: ul. Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa (możliwość odbioru zarówno małych jak i nawet bardzo dużych, hurtowych ilości).


Po złożeniu zamówienia rozpoczniemy kompletowanie towaru i dostarczymy go z naszego magazynu do wybranego sklepu. Otrzymają wówczas Państwo informację e-mailowową, że towar jest gotowy do odbioru.

 

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl