Kurtyna powietrzna COR F-1000N - Kurtyny powietrzne COR

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 3 361,00 zł 3361.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: S&P
Kod produktu: 40512110

Opis

Elektryczne kurtyny powietrzne COR są przeznaczone do montażu ściennego nad otworami wejściowymi na wysokości od 1,8 do 3 metrów. Dostępne są trzy długości kurtyn: 1m, 1,5m i 2m.

Zastosowanie
Głównym zadaniem kurtyny powietrznej jest wytworzenie bariery pomiędzy pomieszczeniami bądź strefami o różnych temperaturach. W okresie zimowym, nawiewany strumień ciepłego powietrza zapobiega przedostawaniu się powietrza chłodnego do pomieszczenia ograniczając tym samym straty ciepła, a co za tym idzie również straty energii.

Latem stanowi doskonałą barierę przed gorącym powietrzem napływającym z zewnątrz pomieszczenia, chroni przed przedostawaniem się do niego owadów, pyłów i innych zanieczyszczeń.

Konstrukcja
Elektryczne kurtyny powietrzne COR są przeznaczone do montażu ściennego nad otworami wejściowymi na wysokości od 1,8 do 3 metrów. Dostępne są trzy długości kurtyn: 1m, 1,5m i 2m. Dzięki możliwości zamontowania kurtyn obok siebie w ciągach, mogą być one dopasowane do drzwi lub bram o dowolnej szerokości.

Wszystkie kurtyny są standardowo wyposażone w naścienny regulator, który może obsługiwać do pięciu jednostek tego samego modelu.

Regulator
Regulator naścienny CR-6/9N lub CR-F w standardzie.

Za pomocą jednego regulatora może być sterowana poniższa kombinacja kurtyn: COR F-1000N z COR F-1500N, COR 6-1000N z COR 9-1500N.

Regulator naścienny CR-automatic (opcja).

  • Ręczne sterowanie prędkością (3 stopnie) i mocą grzałki (2 stopnie)
  • Włącznik drzwiowy
  • Tryb pracy lato/zima

KARTA KATALOGOWA PRODUKTU

GWARANCJA
2 lata
Zobacz: Warunki Gwarancji
 

ZNAK ZGODNOŚCI:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl