INDYWIDUALNE WYCENY

Ilości hurtowej

Chcesz kupić większe ilości sprzętu?
Zapytaj o indywidualną wycenę!

Skontaktuj się!

SZYBKA WYSYŁKA

W 24 GODZINY

ZOBACZ CENY!

NKP200-1,7-1 - Nagrzewnice kanałowe NKP

Dostępność: 3 dni robocze
Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 971,00 zł 971.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Vents Group
Kod produktu: NKP200-1,7-1

Opis

Zastosowanie

Kanałowe nagrzewnice elektryczne przeznaczone są do zabezpieczenia rekuperatora przed zamarzaniem poprzez nagrzewanie powietrza dopływowego i podtrzymywanie niezbędnej temperatura powietrza w kanale na takim poziomie, który zapobiega zamarzaniu rekuperatora. Montuje się je z przewodami wentylacyjnymi o średnicy 125, 160 i 200 mm.

Design
Obudowa i skrzynka przyłączeniowa wykonane są ze stali ocynkowanej, zaś elementy grzejne ze stali nierdzewnej. Obudowa nagrzewnicy ma dodatkową izolację termiczną z niepalnej wełny mineralnej o grubości 20 mm. Nagrzewnice posiadają gumową uszczelkę dla hermetycznego połączenia z kanałami wentylacyjnymi. Kanałowe nagrzewnice serii NKP mają na wyposażeniu kabel zasilania wraz z kablem sygnałowym do połączenia nagrzewnicy ze sterownikiem instalacji nawiewno–wywiewnej. Regulacja temperatury odbywa się za pomocą symistorowego regulatora mocy poprzez włączanie i wy- łączanie pełnego obciążenia. Komutacja obciążenia wykonywana jest za pomocą przyrządu półprzewodnikowego (triaka). Nagrzewnice wyposażone są w termostaty, zabezpieczające przed przegrzaniem: podstawowa ochrona z automatycznym restartem przy temperaturze +50°C; awaryjna ochrona z ręcznym restartem przy +90°C.

Montaż
Konstrukcja nagrzewnicy pozwala na zamocowanie jej na okrągłych przewodach wentylacyjnych za pomocą łączników (wchodzą w skład kompletu). Kierunek ruchu powietrza powinien odpowiadać strzałce na nagrzewnicy. Nagrzewnica łączy się ze sterownikiem instalacji wentylacyjnej za pomocą kabla z wtykami (wchodzi w skład kompletu). W poło- żeniu horyzontalnym pokrywa skrzynki sterowniczej powinna być skierowana do góry. Dopuszczalne jest odchylenie do 90°. Niedopuszczalne jest położenie skrzynki sterowniczej pokrywą w dół.

KARTA KATALOGOWA (kliknij aby pobrać)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl