Wentylator kanałowy IBF-I/EC-50/25S 230V, 50Hz
Kod produktu: 41010829
ZASTOSOWANIE
  • mieszkań,
  • biur, sklepów, barów, kawiarni, restauracji.
KONSTRUKCJA
  • obudowa z galwanizowanej blachy stalowej z izolacją akustyczną w klasie odporności ogniowej A1, grubości 50mm,
  • od strony wlotowej i wylotowej kołnierze montażowe,
  • klapa rewizyjna,
  • wirniki z łopatkami pochylonymi do tyłu,
  • wirniki, wykonane są z tworzywa sztucznego,
  • temperatura pracy -30°C 60°C, w zależności od modelu,
  • montaż w dowolnej pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych.
SILNIK ELEKTRYCZNY
  • wysokoefektywne silniki ze zintegrowaną technologią EC, jednofazowe 200-240V 50Hz i trójfazowe 380-480V, 50Hz z zewnętrznym wirnikiem,
  • wejście sterujące 0-10VDC, umożliwiające płynną regulacje obrotów,
  • klasa izolacji F,
  • stopień ochrony IP54.
KARTA KATALOGOWA
ZNAK ZGODNOŚCI
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
  • Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
  • Chronić przed dziećmi.
  • Opakowanie nie służy do zabawy.
  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
  • Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.
Producent
Venture Industries Sp. z o. o.
ul. Mokra 27
05-092 Łomianki-Kiełpin, Polska
+48227519550 venture@venture.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Venture Industries Sp. z o. o.
ul. Mokra 27
Venture Industries
| Kod produktu: 41010829
| Kod kreskowy: 5902670560493
szt.
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki: Produkt na zamówienie (dostępny w ciągu 6-8 tygodni)
Cena liczy się automatycznie w zależności od wagi i objętości towarów w koszyku
Zapytaj o produkt
Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami i otrzymaj fachową pomoc w doborze produktu
Opis produktu
Pliki do pobrania
Bezpieczeństwo
ZASTOSOWANIE
  • mieszkań,
KONSTRUKCJA
  • klapa rewizyjna,
SILNIK ELEKTRYCZNY